Nowe Forum KanahGame
Forum strategicznej, przeglądarkowej gry KanahGame
 ::  FAQ  ::   ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  ::  Album  ::  Download  :: 

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Jak Medyk to robi
Autor Wiadomość
KANAH
Administrator
ADMIN

Universum:: Universum 1
Wysłany: 2017-02-05, 13:45   Jak Medyk to robi

Witam. Ostatnimi czasy jest wiele kontrowersji odnośnie gracza Medyk. Wielokrotnie sprawdzałem jego konto i nic niepokojącego nie zauważyłem. Wielokrotnie atakował i zwyciężał, latał na expy i na pola zniszczeń które pojawiają się okresowo na uni. ostatnimi dniami znów temat się podniósł dlatego zapytałem u źródła jak to zrobił że podskoczył w punktach mimo iż 2 dni wcześniej miał tylko 1/3 tego w banku. Oczywiście sprawdziłem wcześniej czy jest to możliwe ale chciałem zweryfikować czy gracz powie prawdę czy zacznie ściemniać i kręcić. Oto co mi napisał.

Na pytanie jak zdobył potrzebne surowce odpisał:
"Sobie zobacz latam na Exp bunkry rozwaliłem 2 floty ubilem i nazbierało się wczoraj trochę farmilem i surowce znalazłem na pz te co pokazują się co jakiś czas. Wczoraj przyrosty zobacz jakie były flota top3 była i poszła w Demontaż. Druga flotę heimdala. Na nią długo czekałem bo nawet jej nie widziałem a skasowałem go parę razy. Rozwaliłem 2 bunkry jeden na 5.234. Telka 9 ataków zrobiłem na 2 dni. Z wczoraj rw nr 16265 i16266 i 16267 i wczoraj farmilem to trafiłem na recyki w 5 gali moje ataki i w 8 farmilem.
DRUGI BUNKIWR to Klimek na 9 gali miał bunkier i flotki mała więc mu zrobiłem nalot rw nie mam nawet numerów bo kasuje się. Jemu te z 2 dni rozwaliłem nawet mona z bunkier zająłem.
Zdjolem flotę na 6.17 i jeszcze jedna flotę. A że mam niszczarki to wyszły rw czyaciochy. "

Na pytanie jak to robi że małą ilością skanów znajduje flotę:
" A co do skanów i szybkiego znajdowania floty to jest banalne. Każdy kto robi ataki ma tam flotę lub z tego mona robi fsa wystarczy posiedzieć zobaczyć na rw i zmieniać numery i Dowiesz się co przez cały dzień się dzieje na uni kto kogo atakuje itp. No incarta flotę nie mogłem znaleźć bo cały czas jest. Ale udało się właśnie tym sposobem."

Tak to właśnie wygląda a przed rozmową sprawdzałem i zgadza się. Mając to co wyżej sami możecie sobie zobaczyć. Ja twierdzę że nie ma się do czego przyczepić ale wiemy że gracze wiedza lepiej. Teorie spiskowe potwierdziły się tylko co do Browara. Na uni 8 wczoraj a nawet dzisiaj zabezpieczyłem formularze i już firebug nie powinien stanowić zagrożenia. W nocy testowałem uni 8 i nie miałem możliwości zmiany niczego w formularzach przy wysyłaniu floty. Mam nadzieje że tak już zostanie chyba że ktoś wymyśli następny program to spróbujemy i na to zaradzić.
Reasumując mam nadzieję że tym co napisałem uspokoiłem niektórych graczy i wyjaśniłem niektóre kwestie.

Pozdrawiam

BoixBoss

Wysłany: 2017-02-05, 14:17   

Phi.. tłumaczenie się atakami, to żadne tłumaczenie, bo na tym gra polega.
A nie dziwne jest to jak sobie na mnie leciał i gdy tylko przeskoczyłem na inny księżyc, automatycznie zawrócił bez żadnego skanowania? To co on, ma jakieś trzecie oko?
Wiadomo, że jak się kombinuje, to warto mieć gotowe sensowne tłumaczenie.
Mnie to śmierdzi na kilometr fekaliami. Zawsze wiedział gdzie i o której uderzyć.
Nikt z nas niczego sobie nie uroił.

MeDyK 
MeDyK

Universum:: Universum 7
Wysłany: 2017-02-05, 15:57   

Jak nie masz pojęcia o grze to po co się wypowiadasz??
Po 1 jak się atakuje kogoś to sprawdza się aktywność.
Po 2 lecąc flota np niszczarkami wystarczy użyć symulatora i z banku wypłacasz Stawiasz flotke i się rozbijam
Po 3 lecąc na aktywnego gracza zawsze można stracić flotę popatrz na rw że nie zawsze zbieralem cały złom bo się logowaliscie.
Po 4 tutaj jest dużo sposobów na rozwalenie floty agresora i obrońcy tylko trzeba pomyśleć

BoixBoss

Wysłany: 2017-02-05, 17:47   

Same banały..

***FARMER 

Wysłany: 2017-02-07, 06:08   

Kanah można to na różne sposoby rozkładać lecz moim zdaniem jak się pilnuje zakładanych celów to zawsze cel popełnia jeden a ten sam błąd i wtedy jest na tacy podany . Jak pamiętam to przerabialiśmy to już na u4 gdy miałem więcej czasu na grę to nie było floty której bym nie znalazł bo zawsze robiono mały błąd ale dla potencjalnej ofiary RW był to spory błąd . I też sprawdzałeś czy jest wszystko OK i doszliśmy do wniosku że flot nie będzie w rekordach a mimo tego i tak trafiałem z którego moona był FS robiony . Medyk ma swój styl gry i pomysł jak wyszukać flotę a szukanie dziury na siłę może zniechęcić każdego . Więc proponuje lepsze pilnowanie zabawek i problem sam się rozwiąże .

Natomiast gdy będziemy jeden drugiego pomawiać to z biegiem czasu gra się posypie i to będzie jej koniec .

Jestem tu już na tyle długo i nie jeden wybryk się widziało ale zawsze było to udowodnione a przy Medyku jest OK . Więc uważam że jest ok bynajmniej dla mnie bo jak stracę zabawki to wpierw muszę pomyśleć czy ja nie popełniłem błędu co umożliwiło powstanie RW .

Ps Medyk teraz już wiem dlaczego klimek stracił ochotę do gry , ale to jego sposób na grę i jego problem .

Wojtek 
n00b

Universum:: Universum 7
Wysłany: 2017-02-08, 14:04   

"A co do skanów i szybkiego znajdowania floty to jest banalne. Każdy kto robi ataki ma tam flotę lub z tego mona robi fsa wystarczy posiedzieć zobaczyć na rw i zmieniać numery i Dowiesz się co przez cały dzień się dzieje na uni kto kogo atakuje itp."

ehh... Myślalem ze tylko ja tak działałem :) Najlepszy sposob. jak Medyk pisze :)

Ktos puszzcza ataki. to 99% tez leci z tamtad FS :) prosta piłka ;D

po co skanować jak mozna sobie ulatwiac zycie :)

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu