Nowe Forum KanahGame
Forum strategicznej, przeglądarkowej gry KanahGame
 ::  FAQ  ::   ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  ::  Album  ::  Download  :: 

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy admini i co od niego oczekujecie?
Autor Wiadomość
czosownik 

Universum:: Universum 7
Wysłany: 2016-08-21, 20:01   Nowy admini i co od niego oczekujecie?

Część osób juz wie ze przymierzam sie do przejęcia Kanahgame jako ze Kanah niestety nie może dalej tym projektem sie opiekować ze względy zdrowotnych.

Czego oczekujecie ode mnie jako nowego admina gry, jakich nowości ?

Wiem ze bedziecie chcieli zadania, ale czy macie jakieś inne pomysły. Wiadomo ze na poczatku bede chciał również przy pomocy fb rozreklamować Kanah, aby duzo graczy wróciło do aktywnej gry.

Co myślicie o nowym uni ?

A co o starych typu 4,5,6 ?

OMNI 
OMIATACZ

Universum:: Universum 4
Wysłany: 2016-08-22, 17:15   

Żeby start był z "kopyta" potrzebne będzie nowe uni.

Z mojego punktu widzenia U4, U5 i U6 są martwe - i jako takim należy im się już pochówek.
Wiem wiem.. broniłem innych opcji co do starych uni, ale moim zdaniem nie są już do ratowania.

Jednak w mojej wizji, nowa unia powinna powstać czym prędzej - jednak dopiero po rozwiązaniu starych.

To nowe uniwersum powinno być szybkie jak "piątka" ale wypasione jak "siódemka.

ps. chwyt "marketingowo-socjologiczny" - dobrze by było gdyby "nowe" miało niski numerek, najlepiej coś a'la NOWE UNI 1. Z doświadczenia wiem że wędrowcy/poszukiwacze zwracają na to uwagę.

ps.2 wywalcie też tą blokadę kliku co 3s...

***Mufin 

Universum:: Universum 6
Wysłany: 2016-08-22, 17:42   

Zadania na u 7 bo na innych nie widzę już sensu, wymarłe jak u 4,5,6 ,powiadomić wcześniej graczy o zamknięciu i otwarciu nowego uni ,Szybie jak u 6 i z pierdołami co na u 7 ,można pomyśleć nad zmianą kosztów statków tak żeby chętniej budowali je :-D ..

!pukpuk 

Wysłany: 2016-08-22, 19:07   

Nowe Uni
Szybkie jak U6
Pierdoły jak na U7 :-P
Silna promocja nowego Uni
A na koniec stopniowe wygaszanie starych Uni ( nie zaczynać remontu domu od całkowitego zburzenia starego hehehe.. :-P )
Reasumując : zgadzam się z poprzednikami ( moimi sojusznikami :lol: ) z wyłączeniem jedynie natychmiastowego niszczenia starych jeszcze za czym zatrybi Nowe .
Pozdrawiam .

***FARMER 

Universum:: Universum 1
Wysłany: 2016-08-24, 00:25   

Swego czasu poprosiłem Kanaha aby na PW dał wszystkim graczom starej uni 1 " Czy warto dalej ciągnąć tę unię bo aktywnych graczy jest około 10" . I tak po miesiącu uni 1 dokonała żywota . Może warto byłoby to samo zrobić z uniami 4 i 5 a potem mieć pełne rozeznanie czy gracze są za likwidacją bądź czy chcieliby dalej grać na tych uniach .

Ja na u4 mam około 1800 dodatków a na u5 880 dodatków a widok na normalną grę najwcześniej od połowy września z powodów zdrowotnych .

Cóż jeżeli zamiarem będzie kasacja uniwersa 4 i 5 to wolałbym wiedzieć kiedy to ma nastąpić gdyż na uniach 6 i 7 kont niestety nie mam i nie zamierzam tam grać co oznaczałoby mój koniec z kanahgame .

Notabene rozumie że nowe uniwersum może a nawet powinno przyciągnąć graczy lecz aby się to miało powieść to musi być z odpowiednio wypasione .

Ps : Ja się dostosuję do większości jeżeli takowa ankieta na uniach 4 i 5 będzie wśród graczy a wynik przesądzi o ich likwidacji . To czasem luknę na forum i tyle .

!MutenRoshi 

Universum:: Universum 5
Wysłany: 2016-08-29, 14:10   

O tak najlepiej zamknąć wszystkie unii poza 7... a co z dodatkami ? jak pisał farmer? można zrobić głosowanie ale minimum 70 głosów oddanych żeby zamknąć unii

***Mufin 

Wysłany: 2016-08-29, 17:42   

MutenRoshi napisał/a:
O tak najlepiej zamknąć wszystkie unii poza 7... a co z dodatkami ? jak pisał farmer? można zrobić głosowanie ale minimum 70 głosów oddanych żeby zamknąć unii

W życiu tyle głosów nie będzie ,jak z 10 będzie gosować to będzie cud

czosownik 

Wysłany: 2016-08-29, 20:54   

Na uni 4 może 15 osób sie loguje w ciągu miesiaca ;)

!pukpuk 

Wysłany: 2016-08-30, 06:50   

Takie rady żeby wszystko pozamykać i zniszczyć to zostawcie siebie :roll: . Raczej podpowiedzcie jak stworzyć NOWE na bazie Starego :-) . To ma być kontynuacja gry ulepszona o nowe rozwiązania , które zachęcą następnych graczy do udziału w kanahgame ! Nie niszczyć a BUDOWAĆ :idea: !
Pozdrawiam .

OMNI 
OMIATACZ

Wysłany: 2016-08-30, 20:28   

pukpuk napisał/a:
Nie niszczyć a BUDOWAĆ :idea: !

Nie namawiam do niszczenia - namawiam do "użyźnienia" Uni 4 i piątej. Szóstkę i siódemkę zostawmy, dodatkowo odpalmy nowe uni na bazie mixu szybkości z szóstki i bajerów explonowych z siódemki.

Jeszcze niedawno też stroniłbym od rozwiązań radykalnych... ale wolę żeby "przypadkowy" wędrowiec poszukiwacz trafiał od razu na świeże uni, zamiast dać takiemu z motywacją i zapałem - pozwolić na wyrobienie sobie opinii o Kanahgame na bazie przypadkowych odwiedzin martwej U4 czy 5.

ps. moim zdaniem żadne głosowania nie powinny być przeprowadzane. W naszej społeczności demokracja się nie sprawdzi ;-)
Co Wódz rzeknie, będzie przestrzeganym prawem.

***FARMER 

Universum:: Universum 1
Wysłany: 2016-09-03, 05:12   

Czasowniku daj znać kiedy byś raczył zamknąć uni 5 :!:

Bo z uni 4 zrezygnowałem z dalszego klikania :lol: :oops:

Ps: najwyżej będę was odwiedzał na forum a kto wie może skuszę się na te nowe uniwersum ale to czas pokarze czy będzie na tyle czasu .

Wojtek 
n00b

Wysłany: 2017-01-20, 02:10   Re: Nowy admini i co od niego oczekujecie?

czosownik napisał/a:
Część osób juz wie ze przymierzam sie do przejęcia Kanahgame jako ze Kanah niestety nie może dalej tym projektem sie opiekować ze względy zdrowotnych.

Czego oczekujecie ode mnie jako nowego admina gry, jakich nowości ?

Wiem ze bedziecie chcieli zadania, ale czy macie jakieś inne pomysły. Wiadomo ze na poczatku bede chciał również przy pomocy fb rozreklamować Kanah, aby duzo graczy wróciło do aktywnej gry.

Co myślicie o nowym uni ?

A co o starych typu 4,5,6 ?

;D ;D hahahaha jesteś słowny :D a ja najebany :D hahaha

OMNI 
OMIATACZ

Wysłany: 2017-01-20, 04:01   

Wojtek napisał/a:
a ja najebany :D hahaha

Więc jak moda nakazuje...:

To łap do buzi haha.

;-)

Wojtek 
n00b

Wysłany: 2017-01-20, 11:01   

OMNI napisał/a:
Wojtek napisał/a:
a ja najebany :D hahaha

Więc jak moda nakazuje...:

To łap do buzi haha.

;-)

Odbijam ;D łap do buzi ! ;D

!STING 

Wysłany: 2017-08-13, 09:03   

• prędkość ekonomii 6x (produkcja surowców, budowa budynków, badania, stocznie)
• prędkość flot 6x (czas lotu, czas użycia teleportu, rakiety międzyplanetarne)
• 50% współczynnik zużycia deuteru
• 5 galaktyk
• liniowa wersja wszechświata (dotyczy zarówno galaktyk, jak i układów słonecznych)

Jeżeli beda takie parametry bedzie ok. I budynki od zerowego poziomu.
Więcej wtedy zadań bedzie.
I wtedy zobaczymy kto jest kozakiem

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu