Nowe Forum KanahGame
Forum strategicznej, przeglądarkowej gry KanahGame
 ::  FAQ  ::   ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  ::  Album  ::  Download  :: 

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuje konta 5-6 uni
Autor Wiadomość
***Mufin 

Universum:: Universum 6
Wysłany: 2015-12-28, 09:50   

FARMER napisał/a:
Mufin napisał/a:
Sojusz Anioły z Uni 9 kojarzysz ?

Te czasy się nie zapomina Mufin zwłaszcza samej topki ;-)

Mój sojusz to był aS_N potem S_N a nick SHREK21 i jeden złomek przez który poznałem swego kata bliżej Sir Bart :arrow: bardzo miły człowiek i szkoda że zakończył grę .

Mufin sojusz Aniołów był jednym z najlepszych bez podziału na uniwersa i takowych graczy ciężko zapomnieć ;-)

Ale tego nicka autora tematu nie kojarzę z czasów uni 9

:) Sir Bart Pamietam nie kojarze sojuszu w jakim był chyba w Pradawnych , mój nick z uni 9 Tiberian albo Mr eko top 2 same eko sojusz własnie Anioły :)

[ Dodano: 2015-12-28, 10:19 ]
Przypomniało mi sie Sir Bartii to był Anioł :P 6 lat od zakończenia gry ,pozaponianało się :)

KANAH
Administrator
ADMIN

Universum:: Universum 1
Wysłany: 2015-12-29, 19:28   

Ja zaczynałem na uni 1. Następne było uni 8 i sojusz umbrella. Po tym było uni 40 i kilka RW po obu stronach. Na uni 40 było moje pożegnanie ale wpadłem na 63 lub 64 i jak tylko byłem top 2 przekazałem konto bo już mi się nudziło. Parę osób potrafiło grać. Potem u Deusxa latał em na uni 3 i jak bylem top 1 oddałem konto takiej panience co to widziałem że dobrze latała na swoim koncie a sam zacząłem działać u siebie. Wspomnienia są 

Pożegnanie uni 40 Kanah kliknij tu

!elmo 

Universum:: Universum 5
Wysłany: 2015-12-29, 19:30   

u dexa tez zaczynalem na u3 potem bylo u6 ale sie pozmienialo a pamietam twoje konto poszlo do princessy fajnie sie z nia ganialo

KANAH
Administrator
ADMIN

Wysłany: 2015-12-29, 19:38   

No chyba do niej. 

!elmo 

Wysłany: 2015-12-29, 19:42   

ale pozniej tez zlapala zloma :D od swojego sojusznika

!Orfeusz 

Wysłany: 2015-12-29, 22:38   

KANAh - ja tez na u8 gralem w sojuszu z URRS z paolo z u8 kojarzysz Finka Horizona Byczka:D???

piwosz 

Wysłany: 2015-12-29, 23:26   

Cytat:
Marvelku nie tylko tych :) Tak dla przykładu: Bobrzaki - wymiatacze z początku uni; Chateau; TBD; RAJ; OWN; BLADE; TERROR - sojusz APOKALYPSA :) ; LUCYFER; MERC; LEGION; GSE; DZIADKI; ARM; HOJK z Dahaka.... można by długo wymieniać. Nie wiem czy dobrze chronologicznie to ułożyłem. Z graczy to było ich duuuużo ale jeden zapadł mi w pamięć bo przez niego zaczynałem wszystko od początku 2 razy. JIMMY - HOJK. Ale że eko miałem zawsze oki to nie trwało to długo. To tak w kwesti wyjaśnień.

No pięknie Kanah, Hojk to mój twór, połączyłem Herosów (tam byłem szefem) z Jedi Knights (tam Kubles), nazwę wymyśliłem z połączenia pierwszych liter i tak HOJki powstały :)
Jimmy od początku był z nami

Ciebie nie kojarzę kompletnie :/
Zerknę kiedy tam kończyłem

edit
20 08 2007 pierwszy raz oddałem konto i koleś nie robił fsów i zanim się mail zmienił odebrałem i 28 sierpnia 2007 oddałem konto kolejny raz na 2 dni przed urodzinami i już kolejnego dnia poszło do piachu :/

http://prntscr.com/9k1qgn

http://board.pl.ogame.gam...wosz-hojk-1722/

salvi2

Universum:: Universum 6
Wysłany: 2015-12-30, 10:51   

ale to nie zmienia faktu koledzy ze dalej poszukuje konta :)
jak by ktoś miał coś na zbyciu bardzo wdzięczny bym był :) pozdrawiam serdecznie

***FARMER 

Wysłany: 2015-12-30, 12:19   

salvi2 napisał/a:
ale to nie zmienia faktu koledzy ze dalej poszukuje konta :)
jak by ktoś miał coś na zbyciu bardzo wdzięczny bym był :) pozdrawiam serdecznie

Owszem jest sporo kont wolnych ( idlaki ) na obydwóch uniach lecz wydaje się że od zera jest lepsza frajda bo dochodzą zadania i masz ochronę ( lecz niewolno wtedy aktywnych graczy atakować ) . I w 7 dni masz to co byś miał z konta przejętego . Ale decyzja jest twoja czy wolisz od zera zacząć czy też przejąć konto .

A może byś na u4 pograł dla odmiany :idea:

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu