Nowe Forum KanahGame
Forum strategicznej, przeglądarkowej gry KanahGame
 ::  FAQ  ::   ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  ::  Album  ::  Download  :: 

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
NOWY HANDLARZ

Czy proponowane zmiany byłyby Twoim zdaniem przydatne?
TAK
50%
 50%  [ 5 ]
NIE
50%
 50%  [ 5 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
!MutenRoshi 

Universum:: Universum 5
Wysłany: 2015-12-16, 23:07   NOWY HANDLARZ

Grając na jednym z zagranicznych serwerów podpatrzyłem rozwiązanie ciekawe przydatne i oszczędzające czas.
Handlarz który sam przelicza i wymienia surowce na konkretny budynek/statek/badanie
Przydatne to i pożyteczne ciekaw jestem co o tym myslicie i pytanie do admina czy da sie cos takiego zrobic tutaj

***FARMER 

Universum:: Universum 1
Wysłany: 2015-12-17, 23:11   

Nowinka nowinką lecz jak podstawówce matmy nie nauczyli to się szuka łatwych rozwiązań . Mnie osobiście odpowiada to co jest bo trzeba ruszyć swe szare komórki do myślenia a nie maszyną zastąpić . Przecież każdy może na łatwiznę iść tyle tylko że potem zamiast głową myślą kalkulatory i to sporo wolniej od osoby który używa szarych komórek częściej .

czosownik 

Universum:: Universum 7
Wysłany: 2015-12-21, 09:20   

Nie mam nic przeciwko zawsze to jakaś nowość i urozmaicenie, ale odsunalbym to na drugi plan i wolałbym by Kanah zajął się ważniejszymi poprawkami i aktualizacjami; )

DarkVader 

Universum:: Universum 6
Wysłany: 2015-12-21, 14:38   

Całkiem fajna i przydatna rzecz. Osobom które klikają głownie z mobilnych urządzeń bardzo to pomoże i pozwoli dużo szybciej działać, a wiadomo że czasem liczy się każda sekunda :d

piwosz 

Universum:: Universum 5
Wysłany: 2015-12-21, 21:58   

Ja dodam tylko, że na poprawki czekamy i w zadaniach i w uszczelnieniach na debili. To co tu dajesz, proponuję rozpatrzeć po topowych sprawach. Chętnie wtedy wrzucę to pod dyskusję. Przekonałeś mnie mobilnym dostępem (nawet głupia podstawka to nierealne teraz z fona)

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu